Arany színű nemesacél szett, Szűz Mária mintás medállal és fülbevalóval
9 990 Ft
Arany színű nemesacél szett, Szűz Mária mintás medállal és fülbevalóval
5 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Súly: 30,800 gramm
Medál mérete: 4,30 cm x 3,00 cm
Fülbevaló méret: 2,30 cm x 1,80 cm
Anyaga: nemesacél
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Fülbevaló formája | Ovális |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Arany – Sárgaarany |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | Nincs kristály |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 2,1 – 3 cm |
| Nyaklánc hossza: | Nincs |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 15 g fölött |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | SSW031 |







Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.