Arany színű nemesacél ékszerszett csepp alakú akvamarinkék cirkónia kővel – nyaklánc és fülbevaló
6 990 Ft
Arany színű nemesacél ékszerszett csepp alakú akvamarinkék cirkónia kővel – nyaklánc és fülbevaló
1 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Nemesacél ékszerszett akvamarinkék csepp alakú cirkónia kővel – nyaklánc és fülbevaló
Súly: 5,10 gramm
Nyaklánc hossza: 45 cm
Kövek mérete: 1×1,2 cm
Fülbevaló típusa: bedugós
316L orvosi fém
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Kék / világos |
| Fülbevaló formája | Csepp |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Arany – Sárgaarany |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 1 – 3 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 – 2 cm |
| Nyaklánc hossza: | Nincs |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | SET924 |







Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.