Virág alakú cirkónia kristályos divat nyaklánc
Original price was: 2 900 Ft.1 800 FtCurrent price is: 1 800 Ft.
Virág alakú cirkónia kristályos divat nyaklánc
3 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Súly: 5,00 gramm
Magasság: 1,80 cm
Szélesség: 1,80 cm
Nyaklánc hossz: 40,00 cm
Anyaga: fémötvözet
MI AZ A CIRKÓNIA?
A cirkónia alatt a cirkóniumból (kémiai elem: Zr) előállított szintetikus drágakövet értjük, amely egy mesterségesen készített gyémánthoz kísértetiesen hasonló kristály. A cirkónia leginkább az árában különbözik a gyémánttól, hiszen körülbelül egy nullával kerül kevesebbe, mint a természetben előforduló és ott bányászott gyémánt.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Fémötvözet |
| Fülbevaló formája | Virág |
| Kristály színe | Borostyán |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Nyaklánc |
| Nyaklánc hossza: | 40 |
| Férfi/női? | Női |
| Nyaklánc hossza | 45 cm |
| Összsúly | 5 – 6 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | CCZ330 |










Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.