Szívecske mintás kaucsuk karkötő, gravírozható nemesacél dísszel – Lila
Original price was: 2 800 Ft.1 200 FtCurrent price is: 1 200 Ft.
Szívecske mintás kaucsuk karkötő, gravírozható nemesacél dísszel – Lila
3 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Súly: 17,00 gramm
Szélesség: 1,00 cm
Hossz: 21,00 cm
Anyaga: kaucsuk, nemesacél
Méretre vágható!
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Kaucsuk |
| Fülbevaló formája | Szív |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Színes |
| Ékszer fajta | Karkötő |
| Karkötő hossza | 21 cm |
| Férfi/női? | Uniszex |
| Összsúly | 15 g fölött |
| Cikkszám | BBA396 |








Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.