14 mm-es Szives Swarovski® kristályos szett – Light Siam – ajándék díszíszdobozban
Original price was: 10 900 Ft.8 175 FtCurrent price is: 8 175 Ft.
14 mm-es Szives Swarovski® kristályos szett – Light Siam – ajándék díszíszdobozban – klasszikus formával, mindennapi és alkalmi viselethez. Ajándéknak is tökéletes választás.
87 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
– A szett 14 mm-es Swarovski® kristállyal készült medálból és 6 mm átmérőjű Swarovski® kristállyal készült fülbevalóból áll
– A nyaklánc hossza: 45 cm
– A fülbevaló és a nyaklánc anyaga antiallgén nemesacél (316L Stainless Steel)
– Díszdoboz jár hozzá ajándékba, melyen szerepel, hogy az ékszer SWAROVSKI® kristályok felhasználásval készült
– Gyártási hely: Magyarország
– Kristályok: Kizárólag Swarovski® kristályok felhasználásával készült.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Piros |
| Fülbevaló formája | Szív |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Nyaklánc hossza: | 45 |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Medál formája | Szív |
| Cikkszám | EWPJ146 |














Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.