Swarovski kristályos szett – Szárny 23 mm, Crystal ajándék díszdobozban
Original price was: 10 900 Ft.8 175 FtCurrent price is: 8 175 Ft.
Swarovski kristályos szett – Szárny 23 mm, Crystal ajándék díszdobozban – klasszikus formával, mindennapi és alkalmi viselethez. Ajándéknak is tökéletes választás.
88 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Swarovski® kristályos szett – Szárny 23 mm, Crystal + sötét kék színű ajándék díszdoboz
– A szett 23 mm-es Swarovski® kristállyal készült medálból és 6 mm átmérőjű Swarovski® kristállyal készült fülbevalóból áll
– A nyaklánc hossza: 45,00 cm
– A fülbevaló és a nyaklánc anyaga: nemesacél
– Díszdoboz jár hozzá ajándékba
– Gyártási hely: Magyarország
– Kristályok: Kizárólag Swarovski® kristályok felhasználásával készült.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Fülbevaló formája | Szárny |
| Kristály színe | Kristály |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Nyaklánc hossza: | 45 |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 8 – 9 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWPJ142 |














Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.