Dupla szives ezüst színű kristályos karkötő
4 850 Ft
Dupla szives ezüst színű kristályos karkötő
6 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Hosszúság: 16,5 cm
Kristály mérete: 5 cm x 3,2 cm
Kristály: osztrák kristályok
Bevonat: fehérarany bevonat
Vegyszer, parfüm ne érje, fürdésnél ne viseld!
Tökéletes darab különleges alkalmakra, esküvőkre.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Fémötvözet |
| Fülbevaló formája | Szív |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt (Ezüst színű) |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Karkötő |
| Karkötő hossza | 16 cm |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 11 – 12 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWB048 |
















Annácska –
Élőben nagyon szép ez a nagy sízv. 1 nap alatt megkaptam a csomagot, nagyon köszi! Fogok még tőletek vásárolni!