Swarovski kristályos ékszerszett – Tengeri Csillag 20 mm, Crystal AB + díszdoboz
Original price was: 10 990 Ft.8 243 FtCurrent price is: 8 243 Ft.
Swarovski® kristályos ékszerszett – Tengeri Csillag 20 mm, Crystal AB + díszdoboz
9 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
– A szett egy 20 mm-es Swarovski® kristállyal készült medálból és egy 6 mm átmérőjű Swarovski® kristállyal készült fülbevalóból áll
– A nyaklánc hossza: 43,5 cm
– A fülbevaló és a nyaklánc anyaga nikkelmentes ötvözet
– Díszdoboz jár hozzá ajándékba
– Gyártási hely: Magyarország
– Kristályok: Kizárólag Swarovski® kristályok felhasználásával készült.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Egyéb |
| Fülbevaló formája | Kerek |
| Kristály színe | Kristály AB |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Nyaklánc |
| Fülbevaló kristály mérete | 1 – 3 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 – 2 cm |
| Nyaklánc hossza: | Nincs |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 7 – 8 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWPJ129 |
Írd meg az 1. vélményt!
Érdekelhetnek még…
-
Original price was: 11 900 Ft.8 925 FtCurrent price is: 8 925 Ft.














Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.