Swarovski kristályos ékszerszett – Buborék 18 mm, Silver Night + díszdoboz
Original price was: 10 200 Ft.7 650 FtCurrent price is: 7 650 Ft.
Silver Night buborék alakú swarovski kristályos ékszerszett
16 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Egyedi, kézzel készített swarovski kristályos ékszer szett, amely egy 18 mm-es “buborék” alakú swarovski kristállyal készült medálból és egy pár 6 mm átmérőjű swarovski kristállyal készült pont fülbevalóból áll. A fülbevaló és a nyaklánc alapanyaga nikkelmentes ötvözet. Az ékszerszett kizárólag, erdeti és igazolt swarovski elements kristály felhasználásával készült, amely garantálja a hosszan tartó gyönyörű csillogást. A swarovski elements kristályok egy különleges eljárásnak köszönhetően páratlan, egy gyémánttal egyenértékű csillogást biztosítanak viselőjük számára.
A szettben található fehér arany színű nyaklánc hossza 40 cm, a fülbevaló pedig 6 mm átmérővel rendelkeznek. Az ékszerszett gyártási helye Magyarország. Kiszállítás biztonságos csomagolásban történik meg, 1-2 munkanap alatt.
Fontosabb adatok:
– Kristály mérete: 18 mm
– Fülbevaló mérete: 6 mm
– Nyaklánc hossza: 40 cm
– Alapanyag: nikkelmentes ötvözet
– Kristály: garantáltan eredeti swarovski elements kristályok – SILVER NIGHT
– Díszdoboz jár hozzá ajándékba
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Szürke |
| Fülbevaló formája | Ovális |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Nyaklánc hossza: | 45 |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWPJ101 |










Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.