Nyaklánc kristályos rózsaszín köves szíves medállal
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
Nyaklánc kristályos rózsaszín köves szíves medállal – klasszikus formával, mindennapi és alkalmi viselethez. Ajándéknak is tökéletes választás.
42 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Fehér arany színű, rózsaszín kristállyíl díszített nyaklánc nem csak hétköznapokra.
- Nyaklánc mérete: 43 – 49 cm (állítható)
- Medál mérete: 2.8 cm x 1.7 cm
- Kristály mérete: 0.7 cm
- Anyaga: fémötvözet
- Vegyszer, parfüm lehetőleg ne érje és fürdésél ne viseld, hogy megőrizd a hosszantartó csillogást.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Fémötvözet |
| Fülbevaló formája | Szív |
| Kristály színe | Rózsaszín |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Nyaklánc |
| Nyaklánc hossza: | 49 |
| Férfi/női? | Női |
| Nyaklánc hossza | 45 cm |
| Összsúly | 4 – 5 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWN260 |
Írd meg az 1. vélményt!
Érdekelhetnek még…
-
Original price was: 4 900 Ft.2 450 FtCurrent price is: 2 450 Ft.
-
Original price was: 6 150 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 150 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 8 900 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 7 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 600 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 450 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 300 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 600 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 400 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 200 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.
-
Original price was: 6 450 Ft.2 950 FtCurrent price is: 2 950 Ft.































































Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.