Kínai horoszkóp, Kakas medálos nyaklánc
5 990 Ft
Kínai horoszkóp, Kakas medálos nyaklánc
5 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Két részes medál
Lánc hossza: 48,50 cm
Medálok mérete: 3,00 cm x 2,00 cm
Anyaga: Nemesacél
Vegyszer, parfüm ne érje, fürdésnél ne viseld!
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Egyéb |
| Fülbevaló formája | Horoszkóp |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt (Ezüst színű) |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Nyaklánc |
| Nyaklánc hossza: | Nincs |
| Férfi/női? | Uniszex |
| Nyaklánc hossza | 45 cm |
| Összsúly | 2 – 3 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | EWNMP099 |







Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.