Metal Swarovski kristályos fülbevaló – Royal Blue színben ajándék díszdobozban
3 990 Ft
Metal Swarovski kristályos fülbevaló – Royal Blue színben ajándék díszdobozban – klasszikus formával, mindennapi és alkalmi viselethez. Ajándéknak is tökéletes választás.
85 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Limitált metal kollekció! Metal Swarovski kristályos fülbevaló – Royal Blue színben ajándék díszdobozban:
6 mm-es átmérőjű Swarovski® kristályos fülbevaló
Nemesacél fülbevaló
Kapocs: stekkeres (gumírozott)
100% elégedettségi és mosolygarancia
Kristályok: igazolt Swarovski® kristályok
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Kék / Royal Blue |
| Fülbevaló formája | Kerek |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Fülbevaló |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Igen |
| Cikkszám | EWPF125 |














Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.