GOLDI – HOMOKFÚJT ARANY SZÍNŰ KARIKAGYŰRŰ PICI KÖVEL
7 490 Ft
GOLDI – HOMOKFÚJT ARANY SZÍNŰ KARIKAGYŰRŰ PICI KÖVEL
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Amni – Ezüst és arany színű nemesacél gyűrű kristállyal
Súlya: 4-5 g
Anyaga: Nemesacél
Színe: Arany ls ezüst színű
Vastagsága: 5 mm
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | |
| Belső átmérő (mm) | 18,2 |
| Kristály színe | Kristály |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Arany és ezüst |
| Ékszer fajta | Gyűrű |
| Gyűrű szélessége | 5 mm |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 4 – 5 g |
| Gyűrű mérete | 6, 7 |
| Cikkszám | RRR433 |




Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.