Ezüst színű nemesacél nyaklánc ékszer, ovális szemekkel
Original price was: 3 900 Ft.1 500 FtCurrent price is: 1 500 Ft.
Ezüst színű nemesacél nyaklánc ékszer, ovális szemekkel
nemesacél nyaklánc ékszer
19 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Tisztítás:
Nedves kendővel tarthatod tisztán az ékszeredet. A nagyobb foltokat alkoholos kendővel tisztítsuk meg.
Tartósság:
Kerüld el nemesacél ékszereddel a különböző háztartási vegyszerekkel való érintkezést, mert a maró hatásuk miatt kárt tehetnek a termék színezékében. Továbbá kerüld a hirtelen feszítést. Ha beakad a nyaklánc valamibe és hirtelen megrándul a szemek közti részek megnyúlhatnak melynek a következménye a szakadás.
Súly: 3,50 gramm
Szélesség: 0,2 cm
Hossz: 61 cm
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Fülbevaló formája | Ovális |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Nyaklánc |
| Nyaklánc hossza: | 61 |
| Férfi/női? | Uniszex |
| Nyaklánc hossza | 60 cm |
| Összsúly | 3 – 4 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | CNE155 |











Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.