4 mm-es CZ cirkónia kristályos nemesacél fülbevaló
2 190 Ft
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Ezüst színű nemesacél fülbevaló, cirkónia kristállyal
Súly: 1,70 g
Kristály mérete: 0,40 cm
Anyaga: nemesacél
MI AZ A CIRKÓNIA?
A cirkónia alatt a cirkóniumból (kémiai elem: Zr) előállított szintetikus drágakövet értjük, amely egy mesterségesen készített gyémánthoz kísértetiesen hasonló kristály. A cirkónia leginkább az árában különbözik a gyémánttól, hiszen körülbelül egy nullával kerül kevesebbe, mint a természetben előforduló és ott bányászott gyémánt.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | |
| Kristály színe | Arany, Barna, Borostyán, Ciklámen, Fekete, Ibolya, Kék / sötét, Kék / Türkiz, Kék / világos, Kristály, Kristály AB, Lila, Narancssárga, Pezsgő, Pink, Piros, Rózsaszín, Sárga, Szürke, Több színű, Zöld, ZS – Nem tartalmaz kristályt, ZS – Nem tartalmaz kristályt (Ezüst színű), ZS – Nem tartalmaz kristályt (Fehér) |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Fülbevaló |
| Fülbevaló formája | Kerek |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | EES163 |











Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.