Aura átlátszó Swarovski® kristályos ékszerszett – Starfish 16 mm, Crystal + díszdoboz
Original price was: 10 990 Ft.8 243 FtCurrent price is: 8 243 Ft.
Aura átlátszó Swarovski® kristályos ékszerszett – Starfish 16 mm, Crystal + díszdoboz
3 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
– A szett 16 mm-es Swarovski® kristállyal készült medálból és 6 mm átmérőjű Swarovski® kristállyal készült fülbevalóból áll
– A nyaklánc hossza: 45 cm
– A fülbevaló és a nyaklánc anyaga antiallgén nemesacél (316L Stainless Steel)
– Díszdoboz jár hozzá ajándékba, melyen szerepel, hogy az ékszer SWAROVSKI® kristályok felhasználásval készült
– Gyártási hely: Magyarország
– Kristályok: Kizárólag Swarovski® kristályok felhasználásával készült.
Egyedi, kézzel készített Swarovski® Elements kristályos ékszer szett, amely egy Swarovski® Elements kristállyal készült medálból és egy pár Swarovski® kristállyal készült pont fülbevalóból áll. A fülbevaló és a nyaklánc alapanyaga Nemesacélt Az ékszerszett kizárólag, erdeti és igazolt Swarovski® Elements kristály felhasználásával készült, amely garantálja a hosszan tartó gyönyörű csillogást. A Swarovski® Elements kristályok egy különleges eljárásnak köszönhetően páratlan, a gyémánttal egyenértékű csillogást biztosítanak viselőjük számára.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Fülbevaló formája | Csillag |
| Kristály színe | Kristály |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 4 – 6 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 cm alatt |
| Nyaklánc hossza: | 45 |
| Férfi/női? | Női |
| Cikkszám | EWPJ130 |
Írd meg az 1. vélményt!
Érdekelhetnek még…
-
Original price was: 11 900 Ft.8 925 FtCurrent price is: 8 925 Ft.










Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.