Arany színű fekete cirkónia kristállyal díszített szett – nyaklánc + fülbevaló
5 890 Ft
Arany színű fekete cirkónia kristállyal díszített medál + nyaklánc + fülbevaló
10 db készleten
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
A szett tartalma: nyaklánc + medál + fülbevaló
Méret: 1 cm x 1 cm
nyaklánc hossza: 44 cm
Súly: 3.5 gramm
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Egyéb |
| Kristály színe | Fekete |
| Fülbevaló formája | Nem releváns |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Arany – Sárgaarany |
| Ékszer fajta | Ékszer szett |
| Fülbevaló kristály mérete | 1 – 3 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 – 2 cm |
| Nyaklánc hossza: | Nincs |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | SET872 |







Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.