Orlu Bőr fonott karkötő nemesacél szív kapoccsal
Original price was: 3 890 Ft.700 FtCurrent price is: 700 Ft.
Keha Bőr fonott karkötő nemesacél szív kapoccsal
Elfogyott
KedvencekhezTörlés
Kedvencekhez
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Anyag: bőr
szín: fekete
kapocs szív forma arany színű nemesacél
hossz 18 cm
szélesség 3 mm
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Bőr |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Fekete |
| Ékszer fajta | Karkötő |
| Karkötő hossza | 18 cm |
| Férfi/női? | Női |
| Összsúly | 1 – 2 g |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | BGO731 |







Oláh Fruzsina –
nagyon jo