Csepp alakú cirkónia kristályos nemesacél fülbevaló ékszer
Original price was: 3 850 Ft.500 FtCurrent price is: 500 Ft.
Csepp alakú cirkónia kristályos nemesacél fülbevaló ékszer
Elfogyott
KedvencekhezTörlés
Kedvencekhez
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
12 mm a kő mérete.
Ezüst színű fülbevaló piros színű kristállyal.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Piros |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Ezüst |
| Ékszer fajta | Fülbevaló |
| Fülbevaló formája | Csepp |
| Fülbevaló kristály mérete | 10 – 12 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 1 – 2 cm |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | XRY511 |



Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.