Cornelious fonott bőr karkötő nemesacél zárral
Original price was: 5 900 Ft.1 800 FtCurrent price is: 1 800 Ft.
Cornelious fonott bőr karkötő nemesacél zárral
Elfogyott
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Cornelious fonott bőr karkötő nemesacél zárral férfiaknak és nőknek egyaránt nem csak hétköznapokra.
✅ Antiallergén: érzékeny bőrűeknek, fémérzékenyeknek tökéletes választás
✅ Szélesség: 1,2 cm
✅ Hossz: 22 cm
✅ Anyaga: bőr és nemesacél
✅ Szín: barna és arany
✅ Kinek ajánlott: nők, férfiak
✅ Súly: 22,00 gramm
Miért a nemesacél ékszer az egyik legjobb választás?
A nemesacél ékszerek, más néven az orvosi fémből vagy úgyis találkozhattál vele, hogy 316L acélből készült ékszerek rendkívül népszerűek kedvező tulajdonságaik és áraik miatt. Mivel a nemesacélból készült ékszerek semmilyen nikkelsót nem bocsájtanak ki magukból, ezért antiallergének, azaz nem okoznak semmiféle bőrirritációt, így tökéletes választás fémérzékeny hölgyeknek és uraknak.
Kemény anyagának köszönhetően nagyon időtálló ékszerek, amelyek nehezen karcolódnak és kopnak, továbbá ellenállók különböző vegyi anyagokkal szemben. Nem színeződik el, nem rozsdásodik, akár gyógyvizes fürdőben is használható (erősen kénes vizet minden ékszernek kerülnie kell).
Tisztítása nagyon egyszerű, ugyanis egy puha, melegvizes kendővel csak át kell törölni.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Bőr |
| Kristály színe | ZS – Nem tartalmaz kristályt |
| Szín | Barna |
| Ékszer fajta | Karkötő |
| Karkötő hossza | 22 cm |
| Férfi/női? | Férfi |
| Összsúly | 15 g fölött |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Cikkszám | BGO934 |











Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.