Arany színű nemesacél fülbevaló, kereszt mintával, cirkónia kristállyal
Original price was: 5 750 Ft.900 FtCurrent price is: 900 Ft.
Arany színű nemesacél fülbevaló, kereszt mintával, cirkónia kristállyal
Elfogyott
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
1,30 gramm
1,70 cm
0 cm
Anyaga: nemesacél
MI AZ A CIRKÓNIA?
A cirkónia alatt a cirkóniumból (kémiai elem: Zr) előállított szintetikus drágakövet értjük, amely egy mesterségesen készített gyémánthoz kísértetiesen hasonló kristály. A cirkónia leginkább az árában különbözik a gyémánttól, hiszen körülbelül egy nullával kerül kevesebbe, mint a természetben előforduló és ott bányászott gyémánt.
| Tömeg | 0.01 kg |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Kristály színe | Kristály |
| Díszdoboz jár ajándékba? | Nem |
| Szín | Arany – Sárgaarany |
| Ékszer fajta | Fülbevaló |
| Fülbevaló formája | Szív |
| Fülbevaló kristály mérete | 1 – 3 mm |
| Fülbevaló teljes hossza/átmérője | 2,1 – 3 cm |
| Férfi/női? | Női |
| SWAROVSKI kristályos? | Nem |
| Cikkszám | ECZ288 |






Kriszti –
Nagyon szépek a fülbevalók, stabilak, gyönyörű a színük és a kő, ami ékesíti! Gyors szállítás.Szuper!.Köszönöm