Adeline 925 ezüst eljegyzési gyűrű cirkónia kristállyal
Adeline 925 ezüst eljegyzési gyűrű cirkónia kristállyal. Az ékszer anyaga 925 sterling ezüst, amit a magyar szabályoknak megfelelően: 2g feletti termék esetén a termékbe ütött névjel és/vagy fémjel tanúsít.
Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett!
- 90 napos cseregarancia
- Ajándék ékszer 18 000 Ft felett
- Azonnali kiszállítás: 1 nap
- Megbízható magyar webshop 2010 óta
Adeline 925 ezüst eljegyzési gyűrű cirkónia kristállyal. Az ékszer anyaga 925 sterling ezüst, amit a magyar szabályoknak megfelelően: 2g feletti termék esetén a termékbe ütött névjel és/vagy fémjel tanúsít.
🌟 Anyag: 925 Sterling ezüst, ródium bevonattal, nikkelmentes, antiallergén, azaz érzékeny bőrűek is viselhetik
✅ Bevizsgált: NEHITI által bevizsgált és fémjelzett gyűrű
⚖️ Súly: 3 gramm
💎 Kristály: kiváló, 4A minőségű CZ cirkónia kristály (18 db kicsi, 1 db nagy: 0.65 x 0.65 cm)
📏 Méret: 1.7 mm széles
💖 Stílus: tökéletes választás eljegyzéshez vagy a mindennapi kifinomultsághoz vagy ragyogó kiegészítője az esti csillogásnak
🎁 Díszdoboz: jár hozzá ajándékba!
✅ Tanúsítványok: cégünk nemesfém forgalmazási engedély nyilvántartási száma: PR9051, névjel azonosító: MRM.
📢 Minden ezüst termékünk a Nemesfém Nyilvántartási, Ellenőrzési és Vizsgálati Osztály által bevizsgált, saját névjellel és/vagy fémjellel ellátott 925-ös finomságú sterling ezüst.
| Tömeg | 0.0027 kg |
|---|---|
| Anyag | 925 Ezüst |
| Szín | Ezüst |
| Felületkezelés | Ródium bevonat |
| Gyűrű mérete | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Gyűrű szélessége | 1,7 mm |
| Kristály csiszolása | Round Brilliant Cut |
| Kristály színe | Kristály |
| Kristály formája | Kerek |
| Kristály mérete | 6 mm |
| Kristályok száma (db) | 19 |
| Ékszer fajta | Gyűrű |
| Márka | Mirame |
| Férfi/női? | |
| Cikkszám | GR02 |

















Vélemények
Még nincsenek vélemények. Légy az első, aki véleményt ír erről a termékről.